NAJEL Woda skoncentrowana z Morza Martwego 200ml
OZNACZENIA I LOGISTYKA
Symbol
EAU01
Kod kreskowy
3760061220560
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
0.25 kg
Marka
Najel/
OPIS

nazwa: Skoncentrowana woda z Morza Martwego

pojemność: 200ml

pochodzenie: Jordania

skład INCI: maris aqua (chloride, magnesium, calcium, potassium, sodium, iodide, sulphate, bromide, fluoride, iron, zinc, cooper, manganese)

PAO: 6M od momentu otwarcia opakowania


W skład wody z Morza Martwego wchodzi 21 minerałów w tym: magnez, potas i wapń, które występują w największym stężeniu. Obecność tych pierwiastków sprawia,że woda z Morza Martwego jest polecana do pielęgnacji całego ciała i posiada właściwości regenerujące, łagodzące, kojące i oczyszczające i ma oleistą konsystencję.


Sposób użycia:

wodę z Morza Martwego używamy wyłącznie w postaci rozcieńczonej!


Ciało:

- Przed kąpielą lub prysznicem: wmasować bezpośrednio w ciało (ok.2-3minuty), następnie spłukać letnią wodą. Unikać kontaktu z oczami i innymi wrażliwymi miejscami na ciele.

- masaż oczyszczający - przy pomocy rękawicy loofa,

- relaksująca kąpiel - do kąpieli dodać 200ml wody z Morza Martwego


Włosy:

W celu złagodzenia objawów swędzenia skóry głowy kilka kropli dodać do szamponu. Nałożyć na włosy i skórę głowy, masować przez ok.2-3 minuty. Następnie dokładnie spłukać, by usunąć resztki soli.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
marka: Najel
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.