NAJEL Gąbka naturalna 9-10cm
OZNACZENIA I LOGISTYKA
Symbol
EPO02
Kod kreskowy
3760061220911
Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
12
Waga
0.05 kg
Marka
Najel/
OPIS

nazwa: Gąbka naturalna

rozmiar: 9-10cm


Gąbki naturalne to żywe organizmy z dna tropikalnych mórz. W starożytności uważane za luksusowy towar zwany "Złotem Morza", były nieodłącznym elementem higieny w królewskich łaźniach. W stanie suchym są twarde, w zetknięciu z wodą stają się miękkie. Używane były już w czasach starożytnych, głównie ze względu na swoje wyjątkowe zdolności do wchłaniania płynów.

Gąbki po namoczenu pęcznieją, stają się niezwykle miękkie i mocno się pienią. Gąbki naturalne dzięki swojej organicznej strukturze są w stanie pochłonąć kilka razy więcej wody niż gąbki sztuczne spotykane w sklepach kosmetycznych i drogeriach, dzięki temu posiadają lepsze właściwości myjące. Doskonale poprawiają walory skóry. Nie wywołują żadnych alergii, są bardzo trwałe. Gąbki naturalne posiadają mikroskopijne kanaliki dzięki którym woda wypłukuje bakterie, co pozwala na ich kilkuletni okres użytkowania.


Właściwości i zastosowanie naturalnej gąbki:

w 100% naturalne,

posiada rewelacyjne właściwości myjące i absorpcyjne,

jest delikatna i miękka,

nie podrażnia skóry,

trwała,

zalecana dla skóry alergicznej i wrażliwej,

doskonale oczyszcza skórę z toksyn,

stosowana w higienie ciała dzieci i dorosłych

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
marka: Najel
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.