OZNACZENIA I LOGISTYKA
Symbol
BOU09
Kod kreskowy
3760061223783
Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
12
Waga
0.35 kg
Marka
Najel/
OPIS

nazwa: Błoto z Morz Martwego Najel

pojemność: 300g

skład INCI: maris limus

pochodzenie: Jordania

PAO: 6M od momentu otwarcia opakowania


Idealne jako maska oczyszczająca do twarzy, całego ciała oraz włosów.

Błoto mineralne z Morza Martwego jest bogate w minerały, które spoczywały na dnie morze przez wieki. Siła Morza Martwego polega na reakcji błota z solą i minerałami. Błoto jest szczególnie polecane do wszelkiej pielęgnacji skóry - wzmacnia, odżywia, działa wygładzająco. Leczy rany, ożywia cebulki włosów oraz eliminuje łojotokowe zapalenie skóry i łupież. Ponad to ogranicza przetłuszczanie się skóry, dobrze oczyszcza i zmniejsza widoczność zmian trądzikowych.

Nakładanie błota pomaga wygładzić zmarszczki oraz opóźnić proces starzenia skóry. Ładnie napina i wygładza skórę dojrzałą.

Stwierdzono również leczniczy wpływ błota na migrenę oraz bóle głowy. Nakładanie błota na stawy oraz kręgosłup wywiera leczniczy wpływ na przeróżne choroby: artretyzm, zapalenie kości i chrząstki, zapalenie szpiku kostnego, zapalenie nerwu, reumatyzm, psychologiczny stres, zmęczenie oraz bezsenność.


Użycie maseczki:

Nałóż na twarz dość grubą warstwę kosmetyku. Pozostaw na 20 minut, następnie spłucz.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
marka: Najel
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.