NAJEL Ałun w proszku Cosmos Natural 150g
OZNACZENIA I LOGISTYKA
Symbol
E-PIE12
Kod kreskowy
3760061220423
Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
6
Waga
0.22 kg
Marka
OPIS

nazwa: Ałun w proszku

pojemność: 150g

pochodzenie: Francja

skład INCI: potassium alum

PAO: 12M od momentu otwarcia opakowania

certyfikat: Cosmos NaturalNaturalny dezodorant ałun w postaci sypkiej, który reguluje potliwość oraz zatrzymuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach. Sposób użycia: jako zasypka do butów czy skarpetek, kąpiele dłoni oraz stóp, do domowego wyrobu antyperspirantu.

Kąpiele stóp: 2 łyżki ałunu na miskę wody. Kąpiel powinna trwać od 10 do 20 minut. Ałun działa bakteriobójczo i zmiękcza zgrubiały naskórek. Po takiej kąpieli można przystąpić do zabiegu pedicure.

Ałun jest 100% naturalnym minerałem górskim, całkowicie pozbawionym zapachu. Składa się z soli mineralnych bezpiecznych dla zdrowia. Pierwsze wzmianki o ałunie potasowym pochodzą z terenów starożytnych Chin i Egiptu, gdzie wykorzystywany był on ze względu na swoje właściwości neutralizujące zapach potu. Jest hypoalergiczny, wolny od związków chemicznych i alkoholu.

Główną zaletą ałunu jest działanie bakteriobójcze, z tego też względu ałun wykorzystywany jest współcześnie jako naturalna alternatywa dla syntetycznych dezodorantów i antyperspirantów. Jego zastosowanie zatrzymuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach potu przy jednoczesnym zwężeniu ujść gruczołów potowych, co powoduje mniejszą produkcję potu, bez nieprzyjemnych skutków ubocznych.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
marka: Najel
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.