MEN Woda toaletowa DRZEWO SANDAŁOWE 100ml
OZNACZENIA I LOGISTYKA
Symbol
MP6-054
Kod kreskowy
3760076651229
Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
12
Waga
0.15 kg
Marka
Le
OPIS

nazwa: Woda toaletowa dla mężczyzn o zapachu drzewa sandałowego

gramatura: 100ml

opakowanie: aluminiowa buteleczka (oryginalnie, wg koncepcji producenta bez zatyczki)

pochodzenie: Francja, Prowansja

skład INCI: alocohol denat., aqua, parfum, benzyl salicylate, citronellol, coumarin, limonene, linalool

PAO: 12 miesięcy od otwarcia opakowania


OPIS

Woda toaletowa o męskim zapachu drzewa sandałowego. Na tą kompozycję składają się nuty drzewne, ciepłe, nieco pikantne i odrobinę słodkie. Zapach jest bogaty i bardzo elegancki.

Historia marki Le Chatelard sięga 1802 roku, czyli ery napoleońskiej, gdy Francja staje się republiką i zatwierdza nową konstytucję. Ówczesne prawo nakazuje, by budować się na skraju miast. W ten oto sposób w okolicach St. Auban sur Ouveze powstaje pierwsza plantacja lawendowa. Nazwa Le Chatelard zostaje zaczerpnięta od pobliskiego wzgórza z urokliwo położoną kapliczką. Do dziś mieści się tam posiadłość rodzinna i firmowa Państwa Montaud - właścicieli marki.

W pierwszych latach działalności rodzina zajmowała się wyłącznie uprawą lawendy porastającą pobliskie wzgórza i pola, w tym destylacją olejku eterycznego. Gdy manufaktura zaczęła się rozrastać, a przemysł perfumeryjny w Grasse osiągnął swoje apogeum rodzina musiała rozbudować fabrykę. II Wojna Światowa pokrzyżowała jednak rodzinne plany. Po wojnie firma zajęła się zaopatrywaniem swoich klientów w półprodukty i surowce. Prawdziwy rozwój firmy nastapił w 1990 roku, kiedy to firma rodzinna zostaje przekształcona w manufakturę mydeł i kosmetyków prowansalskich. Dziś, oprócz wyrobów lawendowych, marka znana jest ze swoich wyjątkowych mydeł marsylskich, wód toaletowych, zestawów prezentowych, żeli pod prysznic, dyfuzorów i innych kosmetyków zapachowych.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
marka: Le Chatelard 1802
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.