LE SERAIL Mydło marsylskie w płynie 500ml oliwa
OZNACZENIA I LOGISTYKA
Symbol
SL500O15SHP
Kod kreskowy
3373365002222
Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
15
Waga
0.5 kg
Marka
OPIS

nazwa: Mydło marsylskie w płynie z oliwą z oliwek o zapachu lawendowym

pojemność: 500ml

pochodzenie: Francja

skład INCI: aqua, olus oil, potassium hydroxide, olive acid, lavendula hybrida grosso herba extract, sodium chloride, linalool, olea europea fruit oil, tetrasodium EDTA, limonene, trisodium EDTA, sodium hydroxide, CI 19140, CI 17200, CI 14700, CI 42090

PAO: 12 miesięcy od otwarcia opakowania

składniki aktywne: oliwa z oliwek, olejek eteryczny lawendowy


Ze względu na naturalny skład mydło może mętnieć w wyniku zmany temperatury oraz posiadać naturlany osad.


Właściwości i działanie

Francuskie mydło marsylskie w płynie powstało na bazie oliwy z oliwek z dodatkiem eterycznego olejku lawendowego (lavendula hydrida grosso herb extract). Wyprodukowane jest według starodawnej francuskiej metody na bazie składników roślinnych.

Manufaktura Le Serail została założona w 1949 roku przez Vincenta Boetto w celu podtrzymania wielowiekowej tradycji mydła marsylskiego w jego stolicy, Marsylii. Od 2009r. jego syn Daniel Boetto przejął stery i zajmuje się mydlarnią podtrzymując tradycje i całe rzemiosło. Mydlarnia otrzymała odznaczenie miasta Marsylii "Entreprise du Patrimoine Vivant" tzn. Przedsiębiorstwo podtrzymujące tradycję i dziedzictwo narodowe.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
marka: Le Serail
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.