JB Środek czyszczący (dezynfekujący) 750ml spray
OZNACZENIA I LOGISTYKA
Symbol
JB008
Kod kreskowy
3383482297869
Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
6
Waga
0.75 kg
Marka
Jacques
OPIS

Nazwa: Środek dezynfekujący Jacques Briochin

pojemność: 750ml

INCI: INCI: aqua, alcohol, lactic acid, caprylyl/capryl glucoside, lauryl betaine, limonene, eucalyptol, pinene, beta-pinenes, citral, myrcene, eucalyptol, parfum, alpha-cedrene, carvone

100% składników jest pochodzenia naturalnego

pochodzenie: Francja

certyfikat: Ecocert


OPIS

Bezpieczny, łatwy w użyciu i skuteczny środek dezynfekujący ze składników 100% pochodzenia roślinnego. Zabija 99,9% bakterii pozostawiając przyjemny cytrynowy zapach. Nie zawiera zbytecznych i syntetycznych składników. Certyfikowany przez Ecocert.


Ponieważ nie zawiera chloru, nie plami i może być bezpiecznie używany w całym domu (WC, zabawki, blaty, umywalki, itp.), a także na bardzo małych powierzchniach (klamki, przełączniki, kosze na śmieci). Wystarczy rozpylić na powierzchni i po 5 minutach zmyć wilgotną gąbką.

Można go stosować w całym domu.


Sposób użycia: spryskać wybraną powierzchnię, pozostawić na 5min, wytrzeć wilgotną szmatką. W przypadku przedmiotów wkładanych do ust lub powierzchniach i przedmiotach mających kontakt z żywnością należy spłukać je czystą wodą.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
marka: Jacques Briochin
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.