Naturalne mydła w kostce: zalety. Dlaczego warto zaopatrzyć w nie swój sklep?


Mydła w kostce: niegdyś uważane za powszedni i niczym nie wyróżniający się element codziennej higieny. Dziś kostki z naturalnym składem przeżywają prawdziwy renesans. Mogą pochwalić się imponującymi składami, zapachami, kolorami oraz rodzajami – każdy klient znajdzie wśród nich coś dla siebie. Naturalne mydła posiadają same zalety. Są ekologiczne, praktyczne, wpisują się w ducha minimalizmu i są na czasie!

Oto kilka powodów dla których warto zaopatrzyć swój sklep internetowy badź stacjonarny w mydła w kostce:

 

1. Konsumenci są coraz to bardziej świadomi

 

Dzisiejszy klient wie czego chce. Jest coraz to bardziej świadomy, dlatego zwraca uwagę nie tylko na dobro swojej skóry, ale i środowiska. Klienci bardzo chętnie i często pytają o mydła w kostce w kontekście ekologii i minimalizmu. Nie boją się eksmerymentować z nowościami. Chętnie wracają do tradycji i kosmetyków naturalnych. Mydła w kostce można uznać jako produkt wyjściowy do przygody z kosmetykami naturalnymi. Prowadzisz drogerię, sklep lub aptekę? Poszerz swój asortyment, a zobaczysz, że klienci będą z tego bardzo zadowoleni.

 

2. Ekologia i less waste

 

Z uwagi na to, iż konsumenci w dzisiejszych czasach są proaktywni ekologicznie i pieczołowicie zwracają uwagę na to, czego używają w swoich łazienkach, to warto zaproponować im naturalne rozwiązanie. Mydła w kostce są rozwiazaniem minimalistycznym, ekologicznym i praktycznym. Poprzez ich stosowanie klient ogranicza zużycie plastikowych butelek z żelami pod prysznic i redukuje generowanie śmieci w gospodarstwie domowym. Przez to dba o środowisko, gdyż kostki posiadają lepszy skład przyjazny dla skóry dzieci i dorosłych.

 

3. Duży wybór jest plusem

 

Istotną sprawą dla współczesnego klienta jest wybór, a na ten nie można narzekać, gdy oferta sklepu zostanie wzbogacona o naturalne mydła. Klient ma w czym wybierać zarówno, jeśli chodzi o mydła marsylskie jak i o mydła Aleppo. Mydła marsylskie w wielu zapachach przypadną do gustu nawet najwybredniejszemu klientowi. A mydła Aleppo, które posiadają różne stężenia oleju laurowego oraz różne naturalne dodatki mogą być dopasowane pod kątem przypadłości skórnych.

 

4. Dobry skład i działanie

 

Nie ma wątpliwości, iż mydła w kostce mogą zaimponować naturalnych składem oraz roślinnymi recepturami dobranym specjalnie pod kątem danego typu skóry. Dlatego też ze względu na wieksza koncentrację składników aktywnych działają na skórę skuteczniej, co widać przy codziennym zastosowaniu. Bardzo ważnym jest fakt, iż nie posiadają składników odzwierzęcnych ani sztucznych barwników, konserwantów i syntetycznych składników zapachowych. Ich bazą sa oleje roślinne, które w większości są przyjazne dla skóry.

 

5. Mają dłuższy okres przydatności i sa praktyczne w magazynowaniu

 

Mydło w kostce ma dla przedsiębiorcy również kolejną, istotną zaletę. Jest łatwe w magazynowaniu. Nie zajmuje dużo miejsca, ładnie i schludnie się prezentuje. Kostki mają dłuższe daty przydatności, a mydła Aleppo intensyfikują swoją moc, gdy są starsze.

Poza tym są praktyczne w pakowaniu. Dobrze zabezpieczone docierają do klienta bez żadnego uszczerbku.

 

6. Klient wraca, gdy produkt jest dobry

 

Gdy produkt jest dobry i gdy spełnia on wszystkie potrzeby oraz oczekiwania, klient po niego wraca. Tak się dzieje w mydłami, które posiadają swoich wieloletnich fanów, którzy nie wyobrażają sobie codziennej pielęgnacji i kąpieli bez tego minimalistyczego kosmetyku.

 

7. Szerokie zastosowanie mydła w kostce.

 

Uniwersalność jest ekologiczna, dlatego warto uświadamiać klientów, iż jedno mydło posiada wiele zastosowań:
- odplamiacz – z opornymi i trudnymi do wywabiania plamami radzi sobie mydło marsylskie i Aleppo,

- mycie pędzli mydłem marsylskim,

- zastosowanie gospodarcze: w ogrodzie, garażu, przedsionkach domu w czasie remontu np. usuwanie tapet za pomocą gąbki nasączonej wodą z mydłem,

- odświeżacz do szaf i szuflad

- mszyce w ogrodzie – roztwórem wody z mydłem marsylskim rozpyla się na zarażone rośliny

mydla w kostce zalety