OZNACZENIA I LOGISTYKA
Symbol
ADS-028-01-250
Kod kreskowy
3760231430119
Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
18
Waga
0.3 kg
OPIS

nazwa: Glinka różowa

typ: surfine (supermiałka)

pojemność: 250g

pochodzenie: Francja

skład INCI: kaolin, illite (red clay)Właściwości i działanie

Różowa glinka to doskonałe połączenie dwóch rodzajów glinek - białej i czerwonej, dlatego też jest pełna dobroczynnych mikroelementów, które mają doskonale wpływają na kondycję cery. Krzem, wapń, żelazo, sód i potas sprawiają, że skóra wygląda zdrowo i promienie. Różowa glinka działa przy poważnych schorzeniach skórnych, kłopotach z bliznami i nierówną strukturą cery. Polecana jest dla osób mających problem z zaskórnikami, przebarwieniami czy bliznami. Kosmetyk w naturalny sposób dezynfekuje, tonizuje i wygładza cerę. Stosowane glinki różowej pozwala uzyskać efekt odprężonej i wypoczętej skóry.

Połączenie glinki czerwonej i białej to wyjątkowo łagodna i delikatna mieszanka. Dzięki temu, jest ona odpowiednia dla osób ze skórą bardzo wrażliwą i podrażnioną. Stosowanie glinki różowej polecane jest również dla alergików, posiadaczy skóry atopowej oraz dla osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia dermatologiczne.


Właściwości:

w łagodny sposób dezynfekuje i tonizuje skórę,

zabliźniające, regenerujące,

walczy z zaskórnikami i przebarwieniami,

łagodzi problemy cery wrażliwej i atopowej,

wygładza i wyrównuje strukturę epidermy

Glinka jest w 100% naturalna, suszona na słońcu. Jest oczyszczana mechanicznie. Nie zawiera petrolatów, barwników, konserwantów, nie jest jonizowana, nie jest testowana na zwierzętach.


Skład mineralny glinki:

Krzemionka (SiO2) 64,85%

Tlenek glinu (Al2O3) 23,50%

Tlenek żelaza (Fe2O3) 4,35%

Tlenek potasu (K2O) 3,00%

tlenek sodu (Na2O) 0,10%

Tlenek magnezu (MgO) 0,50%

Tlenek wapnia (CaO) 0,55%

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
marka: Les Argiles du Soleil
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.